


от 19 900 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Вантажні шини Apollo Endumile LHT (прицепная) - радіальні, безкамерні.
Максимальна рекомендована допустима швидкість K (до 110 км/ч), допустиме навантаження на одне колесо 164 (5000 кг).
Характеристики
| Бренд | Apollo |
| Модель | Endumile LHT (прицепная) |
| Ширина | 385 мм |
| Профіль | 65 % |
| Діаметр | R22.5 |
| Тип авто | Вантажні |
| Сезон | Всесезонні |
| Індекс навантаження | 164 (5000 кг) |
| Індекс швидкості | K (до 110 км/ч) |
| Шипованість | Нешип |
| Вага / обсяг | ~ 75.4 кг / 0.37 м3 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Apollo |
| Страна производитель | Венгрия |
| Высота профиля шины | 65 |
| Ось | Прицепная |
| Состояние | Новое |
| Ширина шины | 385 мм |
| Посадочный диаметр шины | 22.5" |
| Индекс скорости | K |
| Индекс нагрузки шины | 164 |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |