


от 5 800 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Falken Ziex ZE-310 Ecorun - це високопродуктивна літня шина, створена для забезпечення оптимальної керованості та комфортної їзди на сухих та мокрих дорогах.
Вона має інноваційні технології, такі як технологія 4D Nano Design і асиметричний малюнок протектора. Шина має широкі бічні канавки, які забезпечують чудове зчеплення з поверхнею дороги та зменшують шум під час їзди. Протектор складається з двох зон: внутрішньої та зовнішньої, кожна з яких призначена для виконання певних функцій. Внутрішня зона має великі блоки підвищення стійкості на мокрій дорозі, а зовнішня зона забезпечує керованість і стійкість на сухих дорогах.Технологія 4D Nano Design використовує наночастинки для оптимізації зчеплення шин з поверхнею дороги. Вона підвищує зчеплення та скорочує гальмівний шлях на мокрій та сухій дорозі, а також покращує витрату палива.
Falken Ziex ZE-310 Ecorun також має бічні подушки, які зменшують рівень шуму та покращують комфорт під час їзди. Вони також підвищують жорсткість бічної стінки, забезпечуючи покращену стійкість на поворотах та при високих швидкостях. В цілому, це надійна та комфортна літня шина, яка забезпечує відмінну керованість та стійкість на будь-якій поверхні дороги. Її інноваційні технології роблять її чудовим вибором для водіїв, які цінують безпеку та комфортність водіння.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Falken |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 17" |
| Высота профиля шины | 55 |
| Индекс нагрузки шины | 97 |
| Индекс скорости | Y |
| Страна производитель | Япония |
| Ширина шины | 225 мм |
| Назначение | Легковые |
| Наружный диаметр шины | 17" |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |