


от 6 100 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Falken e.Ziex - літні шини для електромобілів, які насамперед характеризуються високою енергоефективністю. Знижуючи споживання енергії, вони сприяють максимальному збільшенню запасу ходу транспортного засобу.
Асиметричний малюнок протектора Falken e.Ziex (Фалкен І Зіекс) було розроблено з використанням Advanced 4D Nano Design - фірмової технології Sumitomo, що дає змогу йому запобігати пікам тиску за рахунок плавного розподілу тиску в зоні контакту. Це, своєю чергою, підвищує рівень зчеплення шини як на мокрій, так і на сухій дорозі та подовжує термін служби, сприяючи рівномірному зносу.
Малюнок протектора також оптимізовано за контуром плечової зони e.Ziex, що знижує опір коченню для підвищення економії палива. Волокнами араміду покриті плечові зони, які ефективно контактують з дорогою, зокрема під впливом бічних навантажень. В результаті чого шини здатні гарантувати підвищену безпеку, особливо на межі можливостей.
Шини Falken e.Ziex - це надійні та якісні покришки, що забезпечать вам безпеку та комфорт під час водіння. Вироблені під брендом Falken, вони мають низку переваг, які роблять їх привабливим вибором для різних типів автомобілів.
Завдячуючи високим показникам екологічності, шини Falken e.Ziex також є безпечнішими для довкілля, що робить їх привабливим вибором для тих, хто дбає про екологію.
Маркування Silent Core - ще один варіант для шумозаглушення за рахунок застосування шару поліуретану, що має фігурну форму.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Falken |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 19" |
| Высота профиля шины | 55 |
| Индекс скорости | V |
| Страна производитель | Турция |
| Ширина шины | 235 мм |
| Индекс нагрузки шины | 105 |
| Назначение | Легковые |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Наружный диаметр шины | 19" |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |