


от 5 900 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Falken Azenis RS820 - літні асиметричні шини класу U-UHP, розроблені для забезпечення чуйного керування, збалансованого зчеплення з мокроб та сухою дорогою, а також вражаючого відчуття безпеки на гоночних трасах.
За заявами виробника, дочірньої компанії Sumitomo Rubber Industries, шини Falken Azenis RS820 (Фалкен Азеніс Ар-Ес 820) створено на основі переможних у перегонах технологій Falken і досвіду, відточеного впродовж більш ніж 20 років виступів на Нюрбургринзі.
Шини покликані забезпечувати надточне керування, стійкість і контроль на всіх швидкостях і в різних умовах, а також малошумну та плавну їзду. Azenis RS820 мають асиметричний малюнок протектора з чотирма канавками по колу, а також посилені волокнами араміду плечові зони, що ефективно контактують з дорогою, зокрема й під впливом бічних навантажень. В результаті чого шини здатні гарантувати підвищену безпеку, особливо на межі можливостей.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Falken |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 19" |
| Высота профиля шины | 45 |
| Индекс нагрузки шины | 102 |
| Индекс скорости | Y |
| Страна производитель | Турция |
| Ширина шины | 245 мм |
| Назначение | Легковые |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Наружный диаметр шины | 19" |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |