


от 13 500 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Третя модель ContiSportContact - автомобільна шина, розрахована на найексклюзивніші та найдорожчі спортивні автомобілі та люксові машини. ContiSportContact 3 була спроектована з розрахунком на визначну спроможність гальмування та управління в найнепередбачуваніших умовах. Як і всі літні шини, цю модель не можна використовувати в зимову пору року, коли на асфальті лежить сніг чи лід.
ContiSportContact 3 має асиметричний дизайн протектора, що дозволяє однаково ефективно керувати машиною як на сухому, так і на мокрому асфальті. Тверді блоки протектора, а також центральне ребро шини дозволяє отримувати гарний відгук та керованість у поворотах. Різні розміри маленьких блоків та оптимізований розмір між ними дозволяють помітно знизити рівень шуму через рух шини по асфальту. Дренажні канавки на боковинах протектора дозволяють шині ефективно справлятися з водою з-під контактної плями. Помітно знижено ризик виникнення аквапланування. Як і більшість популярних автомобільних шин, у Continental ContiSportContact 3 присутній подвійний сталевий корд, укріплений нейлон для стабілізації плями контакту і поліпшення зчеплення з дорогою.
Відмінності шини Continental SportContact 3 від попередниць
- гальмівний шлях скорочено на 5%;
- ризик виникнення аквапланування знижений на 6%;
- опір ковзанню збільшено на 5%;
- довговічність збільшена на 5%.
Система SSR — це технологія типу run-flat розроблена компанією Continental спеціально для низькопрофільних шин, з метою забезпечення їх сумісності з усіма типами стандартних дисків. Принцип дії SSR заснований на самопідтримуючій укріпленій боковині, завдяки якій шини зберігають свою форму і продовжують виконувати свою функцію навіть у разі втрати тиску. У разі проколу боковина не стискається між дорогою і диском, а шина не зісковзує з ободу. Це дає можливість продовжувати подорож, а, отже, запаска більше не потрібна. Відсутність необхідності тримати запасне колесо в автомобілі означає зниження його ваги, а це покращує паливну ефективність. Це також додає до 80 літрів вільного місця в багажнику.
Маркування * - рекомендовано для моделей автомобілів BMW, Mini.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Continental |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 18" |
| Высота профиля шины | 40 |
| Индекс нагрузки шины | 99 |
| Индекс скорости | Y |
| Страна производитель | Словакия |
| Ширина шины | 275 мм |
| Назначение | Легковые |
| Наружный диаметр шины | 18" |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |