

от 1 750 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Goodride – відомий бренд у шинній індустрії, відомий виробництвом високоякісних, довговічних коліс за доступною ціною. Гума H188 не є винятком і пропонує широкий спектр функцій, які роблять її найкращим вибором для власників великих автопарків.
Незалежно від того, чи шукаєте ви автошини для щоденних поїздок на роботу або для більш важких умов експлуатації, шини GOODRIDE Radial H188 дають необхідну продуктивність та надійність.
Автошини даного бренду надають чудову керованість, комфорт та стійкість на дорозі. Ось деякі з основних особливостей:
Китайська легковантажна модель пропонує широкий спектр переваг для водіїв, у тому числі:
Часті питання (FAQ)
Ось кілька питань, що часто ставляться про GOODRIDE Radial H188:
На закінчення слід зазначити, що GOODRIDE Radial H188 - найкращий вибір для водіїв, яким потрібні надійні колеса з високими експлуатаційними характеристиками. Завдяки міцній конструкції, відмінному зчепленню та комфортній їзді вони є економічним рішенням для широкого спектру потреб водіння. Незалежно від того, чи ви шукаєте модель для щоденних поїздок на роботу або для більш важких умов експлуатації, Гудрайд Ейч 188 обов'язково забезпечить необхідну продуктивність та надійність. Отже, якщо ви шукаєте нові шини, розгляньте цю гуму - ви не будете розчаровані!
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Goodride |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 13" |
| Высота профиля шины | 70 |
| Индекс нагрузки шины | 88/86 |
| Индекс скорости | S |
| Страна производитель | Китай |
| Ширина шины | 165 мм |
| Назначение | Легковые |
| Наружный диаметр шины | 13" |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 13" |