


от 8 100 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Новинка 2020 , розробка сегменту Ultra High Performance, яку створювали спеціально для преміальних високопотужних автомобілів.
Вища якість літньої автогуми YOKOHAMA Advan Sport V107 супроводжується у всьому, від ходової динаміки та поведінки машини в цих колесах на трасі, до комфортабельності та довговічності. До того ж, японський виробник тут ґрунтовно «почаклував» над опором коченню, тому ці шини відрізняються порівняно скромним паливопоглинанням. Серія є ідейним переродженням та наступницею минулого бестселера, ADVAN Sport V105 .
YOKOHAMA Advan Sport V107 дозволяє легко лавірувати асфальтом на граничних швидкостях. Дизайн також відповідає за знижену гальмівну дистанцію та впевнене проходження глибоких дощових калюж у період сезонної негоди.
Зробити матеріал витривалішим допоміг знайдений інженерами компанії склад Sport Compound 5S . Його дія розкривається у забезпеченні терморегуляції на рівні гумової товщі. Він також сприяє більш м'якому та акуратному, неспішному зносу. Інший ефект - зниження опірності коченню, що вигідно впливає на витрати палива.
Особливості та переваги технологій:
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yokohama |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 19" |
| Высота профиля шины | 45 |
| Индекс нагрузки шины | 102 |
| Индекс скорости | Y |
| Страна производитель | Япония |
| Ширина шины | 245 мм |
| Назначение | Легковые |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Наружный диаметр шины | 19" |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 19" |
| Гарантийный срок | 12 міс |