


от 10 600 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Вантажна причіпна шина MIRAGE FTL357, або в народі "бомба", "бочка". Відрізняється особливою якістю, підвищеною міцністю і економічністю. Модель FTL357 давно отримала високу оцінку в багатьох країнах Європи та світу і вже має високу повагу водіїв, так як вона добре себе показала на дорогах як надійна і сама безпечна шина серед своїх найближчих конкурентів. Шина володіє підвищеною зносостійкістю до стирання об дорожнє покриття, що характеризується збільшеним пробігом і особливою довговічністю.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mirage |
| Страна производитель | Китай |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Посадочный диаметр шины | 19.5" |
| Индекс нагрузки шины | 160 |
| Индекс скорости | J |
| Состояние | Новое |
| Высота профиля шины | 50 |
| Ширина шины | 435 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 19.5" |
| Гарантийный срок | 12 міс |