
от 5 350 ₴
ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Не формуйте замовлення не уточнивши всі вищевказані нюанси!
По цій позиції можлива суттєва Акційна знижка!!! Деталі уточнюйте.
Viking Protech NewGen - це літня шина, розроблена для компактних та середньорозмірних автомобілів. Вона має високу продуктивність на сухих і мокрих дорогах, а також гарним зчепленням на поворотах.
Шина має низький рівень шуму та забезпечує комфортну їзду. Її унікальний протектор забезпечує відмінне зчеплення на мокрій дорозі, що підвищує безпеку водія та пасажирів.
Крім того, Viking Protech NewGen має оптимізований дизайн протектора, який забезпечує рівномірне зношування, що продовжує термін експлуатації шини. Вона також має високу зносостійкість та відмінну стійкість до пошкоджень.
Склад гумової суміші забезпечує надійне зчеплення на будь-яких типах доріг, а також покращену керованість та стійкість на високих швидкостях. Viking Protech NewGen є чудовим вибором для власників автомобілів, які шукають якісну літню шину за доступною ціною.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Viking |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 18" |
| Высота профиля шины | 60 |
| Индекс скорости | W |
| Страна производитель | Франция |
| Ширина шины | 235 мм |
| Индекс нагрузки шины | 107 |
| Назначение | Легковые |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 18" |