
от 8 150 ₴
ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Не формуйте замовлення не уточнивши всі вищевказані нюанси!
По цій позиції можлива суттєва Акційна знижка!!! Деталі уточнюйте.
Шини Michelin Latitude Cross - це популярна модель літньої гуми від всесвітньо відомого французького виробника. Вони поєднують у собі максимальний комфорт, безпеку та функціональність. Ці автомобільні шини підійдуть як для використання у місті, так і для їзди бездоріжжям. Ставлять їх насамперед на позашляховики та машини класу SUV.
Поліпшений склад гуми Мішлен Латітьюд Крос дозволить їй спокійно прослужити кілька сезонів.
Протектори шин Michelin Latitude Cross (Латіюд Крос) виготовлені за спеціально розробленим дизайном Silent Tread. Особливий малюнок з великою кількістю протекторних блоків забезпечує гарне зчеплення та швидке гальмування. У плечових зонах блоки оснащені «ґрунтозачіпами», що покращує прохідність машини бездоріжжям. Крім того, напрям малюнку сприяє тихому ходу.
Тип герметизації - безкамерний, що забезпечує більш високу міцність. Максимальна швидкість, для якої призначена літня гума Мішлен Латітьюд Крос, – до 210 км. Тип конструкції – радіальна.
Мільйони автовласників вибирають шини Латітьюд Крос, завдяки наступним плюсам:
Вибирайте автошини Michelin Latitude Cross та насолоджуйтесь комфортною та тихою їздою по будь-якій поверхні та в будь-яку погоду.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Michelin |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 18" |
| Высота профиля шины | 60 |
| Индекс скорости | H |
| Страна производитель | Польша |
| Ширина шины | 265 мм |
| Индекс нагрузки шины | 110 |
| Назначение | Легковые |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 18" |