
от 7 950 ₴
ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Не формуйте замовлення не уточнивши всі вищевказані нюанси!
По цій позиції можлива суттєва Акційна знижка!!! Деталі уточнюйте.
Michelin Agilis 3 — літні шини із симетричним ненаправленим протектором, призначені для транспортних засобів малої вантажопідйомності.
Вони забезпечують високий рівень безпеки на мокрій поверхні, а також сприяють оптимізації витрат палива та скорочення викидів CO2. Новинка європейського ринку 2020 року.
За заявами виробника, шини Michelin Agilis 3 (Мішлен Аджіліс 3) – це поєднання високої безпеки та продуктивності протягом усього терміну експлуатації. При цьому більш відчутний акцент розробники зробили на екологічності моделі. Опір коченню шин становить щонайменше 20% від енергоспоживання автомобіля. Michelin Agilis 3 в порівнянні з комерційними покришками попереднього покоління важать в середньому на один кілограм менше, а в певних розмірах ця різниця сягає 1,7 кг. Отже, для їх виробництва потрібно менше сировини та природних ресурсів, а кількість відходів, які необхідно переробити, зменшується. Інноваційна гумова суміш моделі з оптимізованим дозуванням технічного вуглецю та діоксиду кремнію, підвищує безпеку та ефективність гальмування у сиру погоду протягом усього терміну її служби.
Рисунок протектора Michelin Agilis 3 з глибокими та U-подібними канавками забезпечує хорошу керованість транспортного засобу на мокрій дорозі та підтримує ефективність шини при зношуванні за рахунок збільшеного коефіцієнта порожнечі при глибині протектора 2 мм (технологія EverGrip).
Шини Agilis 3 характеризуються тривалим терміном служби завдяки двом технологіям, запозиченим у покришок Michelin для вантажних автомобілів. Виробник використав їх для легковантажних моделей уперше. Гумова суміш характеризується високою стійкістю до стирання. І останнє, але не менш важливе: для ще більшої безпеки Michelin використовує той самий захист боковин Agilis 3, що і в моделі Agilis CrossClimate, а саме додатковий шар, що захищає шину від стирання.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Michelin |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Высота профиля шины | 75 |
| Индекс скорости | R |
| Страна производитель | Польша |
| Ширина шины | 205 мм |
| Назначение | Легковые |
| Индекс нагрузки шины | 113/111 |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 16" |