

от 16 300 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Шина Continental ContiSportContact 5 - це літня модель, яка відмінно підійде для швидких автомобілів і для кросоверів, які мають спортивні звички. Вона має чудові експлуатаційні характеристики, які досягнуті в результаті великої дослідницької програми, а також численних випробувань, що проводилися на етапі розробки: зменшення гальмівного шляху на будь-якій поверхні, 10% зниження опору коченню і 13% підвищення ходимості. Дані досягнення забезпечуються використанням інноваційної гумової суміші, яка гарантує максимально передачу гальмівних зусиль та сприяє невеликому опору коченню.
Особливістю цієї гумової суміші, що має назву BlackChilli, є її чудова здатність адаптуватися до різної частоти коливання шини. Також інженерам вдалося підвищити характеристики керованості, особливо при спортивному стилі їзди. Інноваційні властивості гумової суміші BlackChilli полягають у її швидкому пристосуванні до особливостей дорожнього покриття. Наявність макроблоків на зовнішньому плечі підвищує точність керування, а також спортивні характеристики руху. При проходженні поворотів контактна пляма шини Continental ContiSportContact 5 з дорогою переміщається до зовнішнього плеча, що передає більшу частину зусиль, які необхідні для точної керованості. За рахунок великих і потужних блоків, розташованих на зовнішньому плечі, досягнуто чудової керованості та збільшення контактної плями з дорожнім покриттям. Використання подібних рішень забезпечує точне та безпечне керування навіть на високій швидкості. Наявність великої кількості ламелів та чотирьох водовідвідних каналів забезпечують швидке видалення з плями контакту води, зменшуючи ефект аквапланування. По закінченню виробництва шина проходить якісний контроль, тому відповідає всім світовим стандартам. Шина має чудове співвідношення якість/вартість, тому має великий попит у споживачів.
Основні особливості Continental ContiSportContact 5
- спеціально розроблений рисунок протектора забезпечує відмінні експлуатаційні характеристики;
- унікальна гумова суміш дозволила досягти прекрасного зчеплення, відмінної керованості та підвищеної зносостійкості;
- спеціальні макроблоки підвищили точність управління та збільшили пляму контакту.
Маркування * - рекомендовано для моделей автомобілів BMW, Mini.
ContiSilent™ — це технологія розроблена Continental з метою зниження шуму шин. Вона забезпечує зниження шуму в салоні на всіх дорожніх покриттях. Шини ContiSilent™ оснащені шумопоглинаючим матеріалом у вигляді поліуретанової піни, яка кріпиться спеціальним клеєм до внутрішньої поверхні шини в зоні протектора. Структура спіненого матеріалу залишається незмінною, якою б не була температура. Завдяки технології ContiSilent ™ рівень шуму в салоні автомобіля знижується до 9 дБА (залежно від типу автомобіля, його швидкості і типу дорожнього покриття).
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Continental |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 21" |
| Высота профиля шины | 35 |
| Индекс скорости | Y |
| Страна производитель | Португалия |
| Ширина шины | 285 мм |
| Индекс нагрузки шины | 105 |
| Назначение | Легковые |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 21" |