

от 2 350 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Goodride SW608 (Гудрайд СВ608) - зимова нешипована гума від одного з відомих китайських виробників, призначена для легкових автомобілів. Дана модель має досить привабливу ціну і високий рівень безпеки, який показав відмінні характеристики на будь-які зимових дорогах, незважаючи на відсутність шипів. Розробкою такого типу гуми займаються європейські та північноамериканські фахівці.
Випробувачі зазначили, що машина відмінно протистоїть акваплануванню і впевнено тримає курс під час руху мокрим асфальтом. На снігу та сухому асфальті вона виступила не дуже добре, але не можна сказати, що надто погано. Позитивною характеристикою цієї гуми є її ціна 1 км пробігу, і вона вийшла справді привабливою.
Всі ми чудово розуміємо, що з настанням зими рівень безпеки на дорогах сильно знижується, саме тому кожен власник повинен подбати про купівлю надійної зимової гуми, щоб його автомобіль стійко поводився на слизькому дорожньому покритті і таким чином міг максимально скоротити гальмівний шлях. Зимові автошини Goodride SW608 від китайського виробника легко зможуть впоратися з усіма перерахованими завданнями і вже й змогли довести свою ефективність на численних тестах та випробуваннях.
Фахівці застосовували сучасні технології щодо нахилу каналів на шинах, таке технічне рішення дозволяє забезпечити не тільки ефективніше відведення води з плями контакту, а й підвищує жорсткість усіх протекторних елементів. Плечові зони протектора мають великі блоки, вони перешкоджають бічному ковзанню і підвищують точність керування автомобіля. Монолітні ребра в центрі шини забезпечують стабільність при прямолінійному русі, така будова всіх елементів дозволяє насолоджуватися комфортним водінням, яке і очікує побачити будь-який водій.
Виробництво автошин здійснюється за рахунок високотехнологічного та модернізованого обладнання, а також із застосуванням якісної сировини. Саме тому модель вважається досить популярною і легко може скласти конкуренцію багатьом відомим брендам.
Варто виділити деякі експлуатаційні та технічні характеристики автошин Goodride SW608:
Порівняльні тести, які були організовані фахівцями видання Quattroruote у 2016 році, встановили, що гума має найнижчий показник вироблення акустичних шумів, а це говорить про те, що шини справді дуже тихі та комфортні. Якщо ви бажаєте впевнено почуватися на слизьких і засніжених дорогах, тоді подумайте про придбання автошин GOODRIDE WestLake SW608.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Goodride |
| Страна производитель | Китай |
| Сезонность шин | Зимние нешипованные шины |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Легковые автомобили |
| Высота профиля шины | 55 |
| Индекс скорости | H |
| Индекс нагрузки шины | 99 |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Ширина шины | 225 мм |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
| Гарантийный срок | 12 міс |