
от 5 330 ₴
ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Не формуйте замовлення не уточнивши всі вищевказані нюанси!
По цій позиції можлива суттєва Акційна знижка!!! Деталі уточнюйте.
FALKEN Winterpeak F-Snow 1 - це зимові шини , які ідеально підійдуть для помірного клімату Центральної Європи. Виробник подбав про високі характеристики маневреності та безпеки, якісне зчеплення з дорожнім полотном та створив максимально стійкі до механічних навантажень шини. Перед випуском на міжнародний ринок вони пройшли всі процеси сертифікації та тестування. Одна з головних особливостей даної моделі - використання V-подібної канавки з посиленими бічними частинами, що дає максимальні показники якості та маневреності.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Falken |
| Сезонность шин | Зимние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 17" |
| Высота профиля шины | 55 |
| Индекс нагрузки шины | 98 |
| Индекс скорости | T |
| Страна производитель | Япония |
| Ширина шины | 215 мм |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Назначение | Легковые |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 17" |