


от 2 300 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Автошини Goodride Zuper Snow Z-507 – зимова шина для легкових автомобілів.
Завдяки асиметричному малюнку протектора гума показує стабільне зчеплення та курсову стійкість при їзді мокрим снігом, ожеледицею. Розробили гуму Goodride Zuper Snow Z-507 з урахуванням якраз-таки на снігову погоду, саме тому випробування вона проходила у Фінляндії. Її порівнювали з моделями нижче класу, а також з декількома популярними автошинами преміум-сегменту в результаті розробники переконалися, що всі технології, закладені в цю модель, змогли показати гідні результати.
До основних особливостей Goodride Zuper Snow Z-507 варто віднести прорізи в центральному блоці, які не дозволяють буксувати на укатаному снігу, а також і наскрізні канавки з боків шини вони підвищують стійкість, якщо машина їхатиме по талому снігу або сльоті.
Зараз торговельна марка Goodride є досить відомою не тільки у Китаї, а й у багатьох інших країнах світу. Виробник вже тривалий час активно розширює асортимент своєї продукції та постійно покращує якість нових моделей. На сьогоднішній день асортимент продукції досягає понад 2000 найменувань. При виробництві автошин, звичайно, компанія надає продукцію, яка відповідає всім загальноприйнятим світовим стандартам якості і більшість власників, які вже ставили цю модель на свій автомобіль, підтвердили її відмінні ходові якості.
Відмінні риси гуми Goodride Zuper Snow Z-507:
Асиметричний малюнок Goodride Zuper Snow Z-507, а також спеціальний склад гумової суміші забезпечує ефективне зчеплення та гарне гальмування на снігу. Тому можна сміливо сказати, що купуючи цю модель на зимовий сезон, водій може не переживати за свою безпеку. Гума досить надійна і при цьому має прийнятну ціну.
Також варто відзначити і ще деякі плюси купівлі шин Goodride Zuper Snow Z-507, дана модель має знижений рівень шуму, який забезпечується завдяки використанню інноваційних матеріалів та структурі протектора, також мають посилені елементи боковин та є досить популярними, оскільки мають масу переваг та доступну ціну. Слід зазначити, що за весь час існування компанія завоювала певну нішу на своєму ринку і намагається постійно тримати планку і підвищувати її, пропонуючи при цьому якісну продукцію своїм покупцям.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Goodride |
| Страна производитель | Китай |
| Сезонность шин | Зимние шины |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Легковые автомобили |
| Высота профиля шины | 50 |
| Индекс скорости | V |
| Индекс нагрузки шины | 92 |
| Посадочный диаметр шины | 18" |
| Ширина шины | 215 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 18" |
| Гарантийный срок | 12 міс |