
от 12 370 ₴
ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Не формуйте замовлення не уточнивши всі вищевказані нюанси!
По цій позиції можлива суттєва Акційна знижка!!! Деталі уточнюйте.
Зимова нешипована шина класу UHP із асиметричним малюнком протектора для високошвидкісних легкових автомобілів. Модель зимового сезону 2012 року. Розроблено для експлуатації в умовах м'яких зим. Серед її головних переваг короткий гальмівний шлях, чудові зчіпні властивості, хороша керованість на мокрій поверхні та відмінне тягове зусилля на слизькому дорожньому покритті. Основні особливості: -унікальний дизайн асиметричного спрямованого малюнка протектора, створеного відповідно до технології Full Active Tread, дозволив створити з окремих елементів протектора єдину систему, яка суттєво покращила всі основні характеристики шини; -висока стійкість до аквапланування завдяки високій ефективності роботи дренажної системи, забезпеченій технологією Advanced Tread Block; -гумова суміш із підвищеним вмістом оксиду кремнію надала шині чудової еластичності при негативних температурах, підвищивши при цьому стійкість протектора до стирання.
Маркування MO: рекомендовано для моделей автомобілів Mersedes.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Michelin |
| Сезонность шин | Зимние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 19" |
| Высота профиля шины | 45 |
| Индекс скорости | V |
| Страна производитель | Венгрия |
| Ширина шины | 255 мм |
| Индекс нагрузки шины | 104 |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Назначение | Легковые |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 19" |