
от 3 869 ₴
ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Зимова шина VIKING WinTech NewGen підходить для встановлення на Легкові авто. Зазвичай вказується тиждень та рік випуску покришки, але іноді на сторінці інформації про шину показано лише рік. Оскільки висота протектора становить 50% від ширини протектора – це робить рух асфальтом комфортним. Діаметр колеса R17 є оптимальним для багатьох машин. Купуючи автогуму варто звернути увагу на індекс швидкості та навантаження, від цих значень залежить режим експлуатації автошини. Для Viking WinTech NewGen індекс швидкості "V", а індекс навантаження складає 95.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Viking |
| Сезонность шин | Зимние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 17" |
| Высота профиля шины | 50 |
| Индекс нагрузки шины | 95 |
| Индекс скорости | V |
| Страна производитель | Франция |
| Ширина шины | 215 мм |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Назначение | Легковые |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 17" |