


от 2 550 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Mirage MR-W962 –зимова шина для широкого спектру автомобілей, які відноситься до бюджетного класу. Незважаючи на це, модель демонструє впевнене зчеплення на слизькій та мокрій дорозі, а також ефективне проходження засніжених ділянок.Багато в чому це забезпечується асиметричним протектором, який містить в собі велику кількістю блочних одиниць. Формовані ними гострі грані дозволяють покращити показники тяги та гальмування.
До того ж, всі елементи густо вкриті хвилеподібними ламелями, ефективність яких проявляється на ожеледиці. Утворені блоками кільцеві ребра дозволяють досягти найбільш передбачуваного кермування. Широкі канали, густо оперізуючі всю поверхню покришки, зводять до мінімуму слешинг і аквапланування.
Для покращення характеристик, особливо за умов низьких температур, в компаунд були добавлені спеціальні присадки. Їх дія направлена на підтримання еластичності резини і, як наслідок, збереження зчіпних властивостей.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mirage |
| Страна производитель | Китай |
| Сезонность шин | Зимние шины |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Легковые автомобили |
| Высота профиля шины | 55 |
| Индекс скорости | H |
| Индекс нагрузки шины | 101 |
| Посадочный диаметр шины | 17" |
| Ширина шины | 225 мм |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 17" |
| Гарантийный срок | 12 міс |