


от 3 850 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Автошина Viking WinTech NewGen встановлюється на колеса легкових автомобілів для зимової їзди в міському циклі руху - від компактних авто до представницьких седанів. Німецький шинний бренд представив модель автомобільної шини, яку позиціонує, як «робочу конячку» для холодних і сухих зимових доріг, забезпечуючи вражаючу стійкість і керованість автомобіля. Під час випуску цієї моделі зимової гуми використовувалися інноваційні розробки, включно зі штучним інтелектом і просторовим моделюванням колеса авто.
Автошина Viking WinTech NewGen відрізняється вдосконаленим малюнком протектора, ретельно розробленим для оптимальних зимових характеристик. Він охоплює густу мережу ламелей - невеликих прорізів у блоках гумового матеріалу - які покращують зчеплення зі снігом і льодом створенням безлічі гострих крайок. Ці ламелі працюють у поєднанні з широкими окружними канавками шини, що знижує ризик аквапланування автомобільного колеса і зберігає контакт з поверхнею дороги.
Незважаючи на агресивний малюнок протектора, WinTech NewGen дає тиху і комфортну їзду.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Viking |
| Страна производитель | Румыния |
| Сезонность шин | Зимние шины |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Легковые автомобили |
| Высота профиля шины | 55 |
| Индекс скорости | H |
| Индекс нагрузки шины | 97 |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Ширина шины | 215 мм |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
| Гарантийный срок | 12 міс |