
от 28 500 ₴
ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Continental Conti Hybrid HT3 (Континенталь Конті Гібрид Аш Те 3) - вантажна шина високого класу, класифікована в преміальному сегменті. Гума призначена для роботи на причіпній осі вантажного транспорту. Модель пропонує тривалий термін служби, гарантує дуже хорошу керованість та найкоротший гальмівний шлях на будь-якому типі поверхні. Крім того, автошина забезпечує ефективний захист від аквапланування. Посилений протектор та бічна структура сприяють вантажопідйомності та дуже високій довговічності. Зовнішній вигляд шини є результатом роботи дизайнерів, які зосередилися на комфорті, безпеці водіння та тривалому терміні служби.
Порівняно з попередніми моделями, Continental Conti Hybrid HT3 має на 20% більший пробіг. Більш підвищена міцність протектора є результатом використання сучасної гумової суміші. Оптимально розподіляючи тиск, конструктори змогли зменшити опір коченню та мінімізувати рівень шуму. Тихий хід автошин відповідає за комфорт водіння. Continental Conti Hybrid HT3 надає гідний рівень безпеки як на сухих, так і на вологих поверхнях. Шина, завдяки наявності численних виїмок, має гнучкіші краї. При гальмуванні на мокрій дорозі гума ідеально пристосовується до форми дорожнього покриття, а краї протектора адаптуються до нерівностей дороги.
Через наявність широких та глибоких периферійних каналів та бічних канавок вода ефективно зливається, і явище аквапланування значно зменшується. На сухих дорогах тверді плечі забезпечують правильну керованість. Їх наявність призводить до того, що тиск рівномірно розподіляється у центральній частині автошини. Плечі також стабілізують їзду та беруть участь у підтримці гарного зчеплення навіть на нерівних поверхнях.
Переваги гуми:
Вантажопідйомність Continental Conti Hybrid HT3 вражає, враховуючи аналогічні показники конкурентів, що поступаються. Цього результату можна було досягти, використовуючи три шари міцної прокладки всередині шини та жорстку конструкцію боковини. Крім того, на плечах є захисний шар, що захищає гуму від механічних пошкоджень. Тому навіть раптове зіткнення з бордюром не спричинить значного пошкодження автошини.
Continental Conti Hybrid HT3 - вантажна гума, створена для вантажних авто, що долають максимальні відстані. Якість, довговічність та економічність – ось три основні переваги. Важливо, що автошина створена з урахуванням особливих потреб комерційного сегмента. Шини встановлюють нові стандарти щодо характеристик та критеріїв ефективності вантажівок, що перевозять вантажі різної ваги. Конструктори оснастили гуму новітніми технологіями, як дозволяють багато років безаварійного використання. Завдяки інноваційному поєднанню стало можливим скоротити гальмівний шлях автомобіля навіть за сильних злив.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Continental |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Словакия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип | Шина |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Посадочный диаметр шины | 19.5" |
| Ширина шины | 445 мм |
| Высота профиля шины | 45 |
| Индекс нагрузки шины | 160 |
| Индекс скорости | J |
| Назначение | Грузовые/автобусы |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 19.5" |