
от 9 940 ₴
ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Вантажна шина Mirage MG702 має найкраще зчеплення з дорожним покриттям завдяки своїй збільшеній ширині протектора 10мм, внаслідок чого пляма контакту з дорожньою поверхнею значно збільшується. Ця шина встановлюється на Універсальну вісь. Модель MG702 має своєрідний рисунок протектора, який відрізняється своїми високими швидкісними характеристиками, а також найкращим зчепленням з дорогою при вході в повороти насамперід. При цьому автомобіль має найкращу стійкість і керованість.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Назначение | Городские/Автобусные |
| Производитель | Mirage |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 20" |
| Индекс нагрузки шины | 149/146 |
| Индекс скорости | K |
| Страна производитель | Китай |
| Ширина шины | 10" |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 20" |