
от 13 100 ₴
ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Не формуйте замовлення не уточнивши всі вищевказані нюанси!
По цій позиції можлива суттєва Акційна знижка!!! Деталі уточнюйте.
Вантажна причіпна шина MIRAGE FTL357, або в народі "бомба", "бочка". Відрізняється особливою якістю, підвищеною міцністю і економічністю. Модель FTL357 давно отримала високу оцінку в багатьох країнах Європи та світу і вже має високу повагу водіїв, так як вона добре себе показала на дорогах як надійна і сама безпечна шина серед своїх найближчих конкурентів. Шина володіє підвищеною зносостійкістю до стирання об дорожнє покриття, що характеризується збільшеним пробігом і особливою довговічністю.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Назначение | Городские/Автобусные |
| Производитель | Mirage |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 19.5" |
| Индекс нагрузки шины | 160 |
| Индекс скорости | J |
| Страна производитель | Китай |
| Ширина шины | 435 мм |
| Высота профиля шины | 50 |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 19.5" |