


от 18 000 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Всесезонна шина типорозміру 295/60 R22.5 підходить для встановлення на Вантажні авто. Оскільки висота протектора становить 60% від ширини протектора – це робить рух асфальтом комфортним. Діаметр колеса R22.5 є оптимальним для багатьох машин. Купуючи автогуму варто звернути увагу на індекс швидкості та навантаження, від цих значень залежить режим експлуатації автошини. Для Apollo Endurace RD індекс швидкості "K", а індекс навантаження складає 150/147.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Назначение | Городские/Автобусные |
| Производитель | Apollo |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 22.5" |
| Индекс нагрузки шины | 150/147 |
| Индекс скорости | K |
| Страна производитель | Венгрия |
| Ширина шины | 295 мм |
| Высота профиля шины | 60 |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 22.5" |
| Гарантийный срок | 12 міс |