


от 4 100 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Всесезонна гума Mirage MR-HT172 – модель для позашляховиків.
Mirage – це один із брендів компанії Shandong Hengfeng Rubber & Plastic, яка з 1995 року виробляє шини для автомобілів різних марок і класів. Продукція цього бренду є досить популярною серед споживачів бюджетного сегменту шинного ринку.
Заявлений виробником клас НТ (Highway Terrain) має на увазі експлуатацію автошини переважно на асфальтованих дорогах (шосе).
Асиметричний дизайн автошини Mirage MR-HT172 забезпечує гарні експлуатаційні характеристики та безпеку руху. Будова центральної зони гарантує відмінні зчіпні показники як на сухій, так і на мокрій, сніговій та крижаній дорозі за рахунок нерозривного центрального ребра та великих блоків інших ребер. Їх різноспрямованість та оснащення ламелями дозволяє автомобілю стійкіше рухатися на високій швидкості у складних погодних умовах, а також підвищує якість управління. Ламелізація плечових зон протектора впливає на силу гальмування та виконання маневрів та поворотів без бічних заметів, особливо на зимових дорогах.
Оптимальний баланс жорсткості та еластичності, який демонструє гума протектора, забезпечує старт без пробуксовки, швидкий набір швидкості посилює адгезію та гальмівні властивості. Опір аквапланінгу та слешингу реалізовано за рахунок ефективності дренажної системи.
При проектуванні шини Mirage MR-HT172 інженери врахували всю сезонність застосування та потреби позашляхових автомобілів. Тому всі елементи конструкції були максимально посилені для запобігання деформації та пошкоджень при значних навантаженнях та зовнішнього впливу. Так жорсткіший підканавковий шар захищає від проколів і порізів, сталевий каркас і нейлоновий шар ущільнювача підвищує загальну міцність автошини.
Особливий компаунд, з якого виготовлена гума, увійшли натуральні та інноваційні компоненти. Завдяки їм збільшена термостійкість, зносостійкість та міцність автошини, що забезпечило 11% підвищення величини пробігу шини в порівнянні з моделями конкуруючих брендів.
Характеристики автошини Mirage MR-HT172
- високий рівень продуктивності;
- відмінне зчеплення на мокрій, сніговій, обмерзлій поверхні; термостійка, жорстка гума;
- опір ковзанню та акваплануванню;
- функція самоочищення.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mirage |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 17" |
| Высота профиля шины | 75 |
| Индекс скорости | S |
| Страна производитель | Китай |
| Ширина шины | 245 мм |
| Назначение | Легковые |
| Индекс нагрузки шины | 121/118 |
| Наружный диаметр шины | 17" |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 17" |