


от 19 750 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Barum BT300R HL - вантажна шина для причіпної вісі, забезпечує високу надійність та безпеку під час перевезення вантажу.
Ця шина забезпечує відмінну маневреність та контроль над транспортним засобом. Вона придатна для використання на різних типах доріг і в різних погодних умовах.
Barum BT300R HL має якісний протектор, який забезпечує високий рівень зчеплення з дорогою, стійкість і безпеку вантажного автомобіля.
Шина має велику навантажувальну здатність, що дає змогу перевозити великі вантажі без ризику пошкодження. Вона також відмінно витримує високе навантаження, що забезпечує збільшену тривалість служби шини.
Barum BT300R HL - це надійний вибір для тих, хто працює в сфері вантажних перевезень та цінує безпеку та ефективність.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Barum |
| Страна производитель | Словакия |
| Высота профиля шины | 55 |
| Ось | Прицепная |
| Состояние | Новое |
| Ширина шины | 385 мм |
| Посадочный диаметр шины | 22.5" |
| Индекс скорости | K |
| Индекс нагрузки шины | 160 |
| Назначение | Грузовые/автобусы |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 22.5" |