
от 11 720 ₴
ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Всесезонка шина типорозміру 245/70 R19.5 підходить для встановлення на Вантажні авто. Оскільки висота протектора становить 70% від ширини протектора – це робить рух асфальтом комфортним. Діаметр колеса R19.5 є оптимальним для багатьох машин. Купуючи автогуму варто звернути увагу на індекс швидкості та навантаження, від цих значень залежить режим експлуатації автошини. Для Barum BT200R індекс швидкості K, а індекс навантаження становить 141/140.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Barum |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 19.5" |
| Ширина шины | 245 мм |
| Высота профиля шины | 70 |
| Индекс нагрузки шины | 141/140 |
| Индекс скорости | K |
| Страна производитель | Словакия |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Назначение | Грузовые/автобусы |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 19.5" |