
от 19 600 ₴
ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Всесезонна шина типорозміру 385/55 R22.5 підходить для встановлення на Вантажні авто. Оскільки висота протектора становить 55% від ширини протектора – це робить рух асфальтом комфортним. Діаметр колеса R22.5 є оптимальним для багатьох машин. Купуючи автогуму варто звернути увагу на індекс швидкості та навантаження, від цих значень залежить режим експлуатації автошини. Для Barum BF200R індекс швидкості "K", а індекс навантаження складає 160.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Barum |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 22.5" |
| Ширина шины | 385 мм |
| Высота профиля шины | 55 |
| Индекс нагрузки шины | 160 |
| Индекс скорости | K |
| Страна производитель | Словакия |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Назначение | Грузовые/автобусы |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 22.5" |