
от 8 650 ₴
ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Не формуйте замовлення не уточнивши всі вищевказані нюанси!
По цій позиції можлива суттєва Акційна знижка!!! Деталі уточнюйте.
CEAT - це шини від відомого виробника, які вирізняються високим рівнем технологічного розвитку та якістю продукції. Компанія виробляє широкий асортимент шин для різних видів транспорту, включаючи легкові автомобілі, вантажівки, автобуси та мотоцикли. Шини Ceat відрізняються високою міцністю та стійкістю до зносу. Вони мають дуже низький рівень шуму та вібрацій, що забезпечує максимальний комфорт під час їзди. Шини цієї марки відрізняються високою якістю та надійністю, що дозволяє їм працювати в найважчих умовах експлуатації.
CEAT мають декілька переваг, які роблять їх популярними серед водіїв:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CEAT |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 17.5" |
| Ширина шины | 235 мм |
| Высота профиля шины | 75 |
| Индекс нагрузки шины | 143/141 |
| Индекс скорости | K |
| Страна производитель | Индия |
| Назначение | Грузовые/автобусы |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 17.5" |