


от 4 600 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Всесезонна шина типорозміру 215/75 R17.5 підходить для встановлення на Вантажні авто. Оскільки висота протектора становить 75% від ширини протектора – це робить рух асфальтом комфортним. Діаметр колеса R17.5 є оптимальним для багатьох машин. Купуючи автогуму варто звернути увагу на індекс швидкості та навантаження, від цих значень залежить режим експлуатації автошини. Для Mirage MG628 індекс швидкості J, а індекс навантаження становить 135/133.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mirage |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип | Шина |
| Назначение | Грузовые/автобусы |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Посадочный диаметр шины | 17.5" |
| Ширина шины | 215 мм |
| Высота профиля шины | 75 |
| Индекс нагрузки шины | 135/133 |
| Индекс скорости | J |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 17.5" |