
от 4 360 ₴
ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ ЧИ ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Шини FALKEN WildPeak A/T3 WA створено для пригод у будь-який час і в будь-яку погоду. Шина поєднує в собі агресивні позашляхові якості і водіння по пересеченій місцевості без компромісів на асфальті. Протектор на основі діоксиду кремнію надає переваги у трьох сферах: зносостійкість, зимові характеристики та характеристики на мокрій дорозі. Кожна шина A/T3W, розроблена для суворих сніжних умов, сертифікована USTMA і TRAC для прив’язання символу Three Peak Mountain Snow Flake (3PMSF). A / T3W оснащені технологіями, від запатентованих Falken 3D Canyon Sipes до абсолютно нової запатентованої нижньої сторони. Прорізи і канарки повністю зберігають стабільні характеристики та зовнішній вигляд протягом усього періоду служби шини.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Falken |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Высота профиля шины | 80 |
| Индекс скорости | T |
| Страна производитель | Таиланд |
| Ширина шины | 205 мм |
| Индекс нагрузки шины | 104 |
| Назначение | Легковые |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 16" |