


от 4 250 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Falken Ziex ZE914 EcoRun — літня асиметрична шина, призначена для легкових транспортних засобів. Не найвідоміша, але й недорога, водночас вельми економічна та збалансована, що забезпечує комфортну їзду й ефективне гальмування на мокрий поверхні.
За основу шини Falken Ziex ZE914 EcoRun була взята колись популярна модель Ziex ZE912, яка свого часу завоювала серця автомобілістів доброю керованістю на високих швидкостях.
Завдяки впровадженню унікальних технологій вдалося неабияк знизити опір (на 20%), після чого в назві моделі з'явилася приписка «EcoRun», що означає високу паливну ефективність шини. Водночас рівень зчеплення з трасою анітрохи не зазнав зниження якості і в такий спосіб був досягнутий оптимальний баланс між такими найважливішими характеристиками шини, як її продуктивність і економічність.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Falken |
| Страна производитель | Таиланд |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Высота профиля шины | 60 |
| Индекс скорости | V |
| Индекс нагрузки шины | 98 |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Ширина шины | 225 мм |
| Назначение | Легковые |
| Наружный диаметр шины | 16" |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
| Гарантийный срок | 12 міс |