
от 6 929 ₴
ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Не формуйте замовлення не уточнивши вищевказані нюанси!
По цій позиції можлива суттєва Акційна знижка від 5% !!! Деталі уточнюйте.
Yokohama Geolandar X-CV G057 – літні автошини, які створені спеціально для автомобілів класу SUV. Гума цієї марки належить до лінійки Highway Terrain, забезпечує високий комфорт пересування в місті та шосейними дорогами. Гума Yokohama Geolandar X-CV G057 має відмінні зчіпні характеристики як на сухій, так і на мокрій дорозі, також дозволяє економити палива і забезпечує максимально комфортну їзду.
Ця модель шин має великі функціональні можливості, про що свідчить маркування M+S на боковинах. Літні шини Yokohama Geolandar X-CV G057 можуть використовуватись з кінця осені до початку весни. Навіть при невеликих заморозках та снігопадах вони зберігають якісне зчеплення із дорожнім полотном. Цей ефект досягається завдяки використанню при виробництві інноваційної гумової суміші та сучасних технологій.
Купити літні шини варто і через низку інших переваг:
Окремо слід згадати і переваги гумової суміші, що використовується під час виробництва. До її складу входить велика кількість полімерів, силіки, еластомерів, які надають шинам стійкості до зношування, перепадів температур та абразивної дії. Саме унікальний склад гуми і забезпечує опір кочення, що забезпечує еколочність та економічність гуми. Якщо купити шини Yokohama Geolandar X-CV G057, можна отримати не лише тривалий термін експлуатації, а й максимальний комфорт під час їзди
Протектор гуми Yokohama Geolandar X-CV G057 є симетричним і складається з трьох ребер з двома широкими плечовими зонами. У центрі гуми знаходиться ребро жорсткості, утворене косими блоками прямокутної форми. Це підвищує продуктивність шин та знижує рівень шуму. Решта ребра має багатогранну структуру, яка забезпечує відмінну маневреність та знижує гальмівний шлях. Окружні канали забезпечує швидке відведення води та бруду, виключаючи бічні знесення та аквапланування.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yokohama |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 19" |
| Высота профиля шины | 50 |
| Индекс скорости | W |
| Страна производитель | Филиппины |
| Ширина шины | 265 мм |
| Индекс нагрузки шины | 110 |
| Назначение | Легковые |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 19" |