
от 1 550 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Літня автогума Yokohama Bluearth AE-01 є втіленням максимальної безпеки та фантастичної керованості при максимальних показниках екологічності. Склад гумової суміші даних шин майже на 80 відсотків складається з самовідновлюваних речовин, які абсолютно безпечні для навколишнього середовища.
Окрім іншого, завдяки застосуванню інноваційних технологій разом з унікальними методами обробки складових гуми, японським інженерам вдалося суттєво знизити коефіцієнт опору коченню, що, у свою чергу, знизило витрату палива автомобіля на 8-10 відсотків. Більшість передових технологій, що дозволили знизити потребу в паливі, стосуються впровадження спеціальних наночастинок до складу гумової суміші Bluearth AE-01. Крім того, подібні показники стали можливими і завдяки особливій аеродинамічній формі корпусу автогуми та її малій вазі. Такі інновації не тільки позитивно позначилися на витраті палива, а й суттєво покращили показники безпеки та комфорту.
Творцям шини Yokohama вдалося на особистому досвіді довести можливість поєднання економічності та високих значень безпеки в рамках однієї моделі, яка також демонструє чудові гальмівні та зчіпні показники як на мокрій, так і на сухій дорозі.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yokohama |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 13" |
| Высота профиля шины | 70 |
| Индекс нагрузки шины | 79 |
| Индекс скорости | S |
| Страна производитель | Япония |
| Ширина шины | 165 мм |
| Назначение | Легковые |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 13" |