
от 7 309 ₴
ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ ЧИ ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Falken Eurowinter HS02 Pro (Фалкен Євровінтер Eйч Eс 02 Про) - зимові шини для позашляховиків з чудовою керованістю на слизькій і мокрій поверхні, надійним зчепленням, ефективним гальмуванням і потужною тягою та великим сроком служби. Все це вдалося досягнути за рахунок поєднання протекторного дизайну, збалансованій гумовій суміші і посиленій внутрішній конструкції. Шини відносяться до фрикційної категорії, європейському типу і по ціні наближені до бюджетних версій.
Зимові позашляхові шини Falken Eurowinter HS02 Pro спеціально розроблені для сучасних потужних позашляховиків і кроссоверів. Приорітетні характеристики інженери зробили на надійне зчеплення з сухою, мокрою, обледенілою і засніженою дорогою, а також на супротив до акваплануванню і слешінгу, зносостійкість, легкість кочення і управління, їздовий і акстичний комфорт. Саме баланс даних характеристик зробив гуму на стільки працездатною в тяжкий зимовий час.
У зимової позашляхової шини Falken Eurowinter HS02 Pro яскравий, явно виражений дизайн. Середні розміри блоків спільно з крупними елементами забезпечують рівномірний розподіл зовнішнього тиску по всій робочій поверхні, що являється запорукою тривалого терміну служби, однакового терміну служби і керованості. Багаточисельні місткі дренажні канали автошини своєчасно евакуюють сніжну шугу і вологу з контактної плями, запобігаючи зриву в акваплануванні, ковзанні та заносі. Гострі кромки і багаточисельні ламелі служать прекрасними грунтозацепами, покращуючи зцеплення і тягу. Саме завдяки комбінаціїї канавок різної конфігурації і глубини спільно з 3D-ламелями Miura-Ore полегшується процес старту, проходження поворотів, скорочується на 12% гальмівна дистанція. Завдяки інтелектуальному малюнку протектора Falken Eurowinter HS02 Pro досягається максимальна адаптація до дорожнього покриття, курсова стійкість, поперечне і поздовжнє зчеплення. Передбачувану реакцію і впевнене пересування гарантують еластичні боковини з заокругленим профілем шини. Це позитивно сказується на якості водіння і безпеки, що являється важливим критерієм підбору і покупки зимового комплекту автошин.
Компаунд нового покоління, отриманий шляхом технології резинозмішування 4D-Nano Design, забезпечує шині Falken Eurowinter HS02 Pro покращені характеристики на мокрому і слизькому покриттю. Особливо впливає на даний показник високодисперсійна силіка, якої так багато в складі резиносуміші. Вона дуже ефективна, а ле лише за умови правильного змішування, щоб не залишалось комочків. Цьому і сприяє вищезгадувана технологія. Полімери, присадки, еластомери і інші добавки роблять автошини міцними, стійкими до зносу, механічному і хімічному впливу, низьким температурам і високій нагрузці.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Falken |
| Сезонность шин | Зимние нешипованные шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 19" |
| Высота профиля шины | 60 |
| Индекс скорости | V |
| Страна производитель | Турция |
| Ширина шины | 235 мм |
| Индекс нагрузки шины | 107 |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Назначение | Легковые |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 19" |
| Гарантийный срок | 12 міс |