
от 3 450 ₴
ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Не формуйте замовлення не уточнивши всі вищевказані нюанси!
По цій позиції можлива суттєва Акційна знижка!!! Деталі уточнюйте.
Yokohama BluEarth-GT AE51 – літні шини класу гранд-туринг для седанів середнього та преміум класу. Вони характеризуються надійністю зчіпних властивостей на сухій та мокрій поверхні, високою стійкістю до зношування, низьким опором коченню, а також їздовим комфортом. Новинка літнього сезону 2019 року.
Застосування:
+ Гранд і середні турери
+ Елітні автомобілі
+ Компактні автомобілі преміум-класу
Переваги:
+ Стабільність керування за високих швидкостей
+ Надійне зчеплення з мокрим покриттям
+ Економія пального
Характеристики:
+ Висока жорсткість і асиметричний малюнок протектора, розроблений для динамічного водіння
+ Конструкція низької ваги, що забезпечує малу вагу і зносостійкість
+ Вдосконалена суміш і відточений профіль
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yokohama |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Высота профиля шины | 65 |
| Индекс нагрузки шины | 95 |
| Индекс скорости | H |
| Страна производитель | Япония |
| Ширина шины | 205 мм |
| Назначение | Легковые |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 16" |