


от 1 900 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Yokohama BluEarth-GT AE51 – літні шини класу гранд-туринг для седанів середнього та преміум класу. Вони характеризуються надійністю зчіпних властивостей на сухій та мокрій поверхні, високою стійкістю до зношування, низьким опором коченню, а також їздовим комфортом. Новинка літнього сезону 2019 року.
Застосування:
+ Гранд і середні турери
+ Елітні автомобілі
+ Компактні автомобілі преміум-класу
Переваги:
+ Стабільність керування за високих швидкостей
+ Надійне зчеплення з мокрим покриттям
+ Економія пального
Характеристики:
+ Висока жорсткість і асиметричний малюнок протектора, розроблений для динамічного водіння
+ Конструкція низької ваги, що забезпечує малу вагу і зносостійкість
+ Вдосконалена суміш і відточений профіль
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yokohama |
| Страна производитель | Япония |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Легковые автомобили |
| Высота профиля шины | 65 |
| Индекс скорости | T |
| Индекс нагрузки шины | 82 |
| Посадочный диаметр шины | 14" |
| Ширина шины | 175 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 14" |