


от 13 800 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Michelin Pilot Sport EV – преміальні літні шини призначені для електромобілів, які незалежно від ступеня зношування забезпечують високий рівень зчеплення на сухій та мокрій дорозі, а також їздовий комфорт. Крім того, вони добре опираються зносу та оптимізують витрату палива, дозволяючи підвищити дальність ходу електрокара.
Шини Michelin Pilot Sport EV (Мішлен Пайлот Спорт І-Ві) - це результат унікального досвіду, набутого компанією-виробником у гонках Formula E. Як і "формульні" шини вони мають оксамитове маркування і той же малюнок на своїх боковинах. При цьому відповідно з фірмовою технологією ElectricGrip Compound у центральній секції протектора використовується жорстка гумова суміш, яка забезпечує зчеплення, необхідне для роботи з високими оборотніми моментами спортивних електричних автомобілів.
Застосуванням технології Michelin Acoustic зумовлене ефективне зниження вібрацій, що виникають при контакті Pilot Sport EV з нерівностями дороги, що, у свою чергу, викликає значне (приблизно на 20%) зменшення внутрішнього шуму. Цю конкурентну перевагу новинки літнього сезону 2021 однозначно оцінять власники електромобілів з практично безшумними двигунами. Шар поліуретану, прикріплений до внутрішньої поверхні протектора, заглушує шумовий резонанс, знижуючи стомлюваність водія при тривалих поїздках і дозволяючи йому повною мірою користуватися засобами зв'язку без допомоги рук.
Чудова стійкість Pilot Sport EV до зносу у відповідь на високий оборотній момент і силу прискорення спортивних електромобілів пояснюється конструкцією MaxTouch, яка максимізує пляму контакту шини з дорогою і рівномірно розподіляє сили при прискоренні, гальмуванні та проходженні поворотів, забезпечуючи більш тривалий термін служби протектора та інших експлуатаційних характеристик.
Маркування ACUST (Acoustic)- позначення Michelin. Шина виготовлена з використанням фірмової технології зниження шуму у салоні автомобіля.
Маркування T0: рекомендовано для моделей автомобілів Tesla.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Michelin |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 20" |
| Высота профиля шины | 45 |
| Индекс скорости | Y |
| Страна производитель | Мексика |
| Ширина шины | 275 мм |
| Индекс нагрузки шины | 110 |
| Назначение | Легковые |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Наружный диаметр шины | 20" |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 20" |