
от 22 200 ₴
ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Не формуйте замовлення не уточнивши всі вищевказані нюанси!
По цій позиції можлива суттєва Акційна знижка!!! Деталі уточнюйте.
Всесезонна модель шини Yokohama Geolandar X-MT G005 - справжня володарка бездоріжжя. До ключових особливостей моделі відноситься високий рівень проходимості на складних діялянках дороги, міцна тяга і точність керування.
Агресивний малюнок протектора Yokohama Geolandar X-MT G005 з крупними блоками і спеціальними насічками забезпечують хорошу тягу і зчеплення як на сухій асфальтованій дорозі, так і в умовах бездоріжжя. Посилена загальна конструкція робить шину витривалою до нагрузок, а виступи на боковинах сприяють чудовій проходимості по рихлому снігу та грязі. Широкі канали між блоками відштовхують бруд, відводять талий сніг і воду з плями контакту, стабілізуюючи зчеплення.
Спеціальні полімерні з'єднання в складі компаунду зробили резину термостійкою і ультра міцною, шини Yokohama Geolandar X-MT G005 не бояться перепаду температур і мехінічних пошкоджень.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yokohama |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 17" |
| Индекс скорости | Q |
| Страна производитель | Япония |
| Ширина шины | 345 мм |
| Назначение | Легковые |
| Высота профиля шины | 85 |
| Индекс нагрузки шины | 121 |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 17" |