
от 3 700 ₴
ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Не формуйте замовлення не уточнивши всі вищевказані нюанси!
По цій позиції можлива суттєва Акційна знижка!!! Деталі уточнюйте.
Літні автошини Yokohama Advan dB V552 це:
Колеса Yokohama Advan dB V552 оснастили асиметричним протекторним малюнком. Оптимальна форма блоків, розроблена за допомогою технології 3D-моделювання, дозволила забезпечити чудові їздові якості та гідний рівень комфорту. Шашки бігової доріжки за рахунок своїх гострих граней підтримують максимальне зчеплення як на сухих дорогах, так і під час опадів. Вони також впливають на чутливість і оперативність управління, стійкість автомобіля на високошвидкісному режимі руху. Значна ширина плечових зон автошини далася взнаки на розширенні площі контактної плями, що не тільки підвищило стійкість у поворотах, а й виключило нерівномірність зносу блоків протектора. До того ж плечові блоки забезпечують ефективне гальмування та унеможливлюють бічні зноси на мокрій дорозі. Завдяки потужному контакту шини з дорожньою поверхнею скорочено дистанцію гальмівного шляху на 8%, порівняно з моделями попередніх поколінь.
Головна перевага, яку має гума – мінімальний опір коченню. За рахунок цієї властивості на 12% знижено витрати палива, і, як наслідок, кількість шкідливих викидів в атмосферу. Авторезина демонструє зносостійкість, міцність на розрив та підтримує стабільний контакт із розпеченим асфальтом.
Запобігти акваплануванню в період опадів дозволяє ефективна робота дренажної системи та водовідштовхувальна гума, що забезпечує при цьому відмінне зчеплення. Канавки автошини, крім швидкого та якісного видалення води з плями контакту, сприяють поглинанню шуму та вібраційних коливань. Завдяки цьому забезпечується акустичний комфорт у салоні авто.
Модель має високу продуктивність і надійність. Тривалість її експлуатації на 15% більша, ніж у подібних виробів інших брендів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yokohama |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 17" |
| Высота профиля шины | 60 |
| Индекс нагрузки шины | 96 |
| Индекс скорости | V |
| Страна производитель | Япония |
| Ширина шины | 215 мм |
| Назначение | Легковые |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 17" |