


от 9 900 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
У 2020 році французький концерн Michelin випустив літні автомобільні шини під назвою e.Primacy. Компанія позиціонує шини як екологічно чисту лінійку. Ці покришки мають відмінні гальмівні характеристики на мокрому покритті навіть при значному зносі. Michelin e.Primacy була розроблена з використанням найпередовіших технологій, включаючи суміш гуми з високим вмістом силіки та органічних матеріалів, а також новітні технології в галузі виробництва шин.
Основні характеристики моделі включають:
Варто також зазначити, що шини Мішлен е.Примасі мають оцінки класу А з енергоспоживання та зчеплення коліс з мокрим покриттям, що вказує на їхню високу ефективність та безпеку.
Протектор автошини Michelin e.Primacy має кілька особливостей, які забезпечують високу продуктивність та безпеку в експлуатації:
Загалом протектор автошини Michelin e.Primacy має збалансовані характеристики. Він забезпечує високу продуктивність та безпеку при експлуатації, а також довговічність та екологічну ефективність. Бічні стінки завдяки інноваційному дизайну поглинають менше енергії при деформації, тим самим знижуючи її споживання. Для виготовлення брекерного шару меншої товщини потрібно менше сировини, проте на характеристиках міцності «зеленої» моделі це не відбилося. У порівнянні з шинами, що мають стандартну конструкцію, такий підхід дозволив знизити опір коченню. В результаті застосування технології MaxTouch, автошини Michelin e.Primacy мають збільшену площу контакту з дорогою, яка забезпечує рівномірний розподіл тиску за будь-яких умов руху, включаючи гальмування, прискорення та маневрування.
Маркування SLFS, SF (SelfSeal)- фірмова технологія Michelin для герметизації проколів за рахунок шини спеціального в'язкого шару, що знаходиться у внутрішній порожнині, що включає натуральний каучук.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Michelin |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 19" |
| Высота профиля шины | 55 |
| Индекс нагрузки шины | 101 |
| Индекс скорости | T |
| Страна производитель | Италия |
| Ширина шины | 235 мм |
| Назначение | Легковые |
| Наружный диаметр шины | 19" |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 19" |