
от 13 140 ₴
ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ ЧИ ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Літні шини Michelin Primacy 3 – це шини для автомобілів середнього, бізнес, люкс-класу, створені під гаслом «Безпека в кубі». При розробці літньої шини Michelin Primacy 3 конструктори приділили максимум уваги скороченню гальмівного шляху на сухій і мокрій дорозі, поліпшенню керованості та стійкості в поворотах. Асиметричний малюнок виділяється 4-ма поздовжніми канавками та діагональними поперечними канавками для відведення води. Причому Michelin Primacy 3 використані блоки зі згладженими краями, що знижує деформацію протектора в плямі контакту з дорогою - так покращується зчеплення з дорогою. Складна комбінація гумової суміші (три еластомери, зміцнення на основі силіки, синтетичний пластифікатор) також дозволяє покращити зчеплення, причому без погіршення зносостійкості.
Маркування * - рекомендовано для моделей автомобілів BMW, Mini.
Michelin використовує маркер ZP (технологія Zero Pressure)- маркер технології, що дозволяє експлуатацію шини при втраті внутрішнього тиску під час проколу або порізу.
Маркування S1: спеціальне маркування Michelin для шин зі зниженим опором коченню.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Michelin |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 19" |
| Высота профиля шины | 45 |
| Индекс нагрузки шины | 98 |
| Индекс скорости | Y |
| Страна производитель | Италия |
| Ширина шины | 245 мм |
| Назначение | Легковые |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 19" |