


от 5 900 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Зносостійкі і надійні літні шини Continental VanContact Eco забезпечать високу безпеку і комфорт на будь-якому типі дорожнього покриття. Ці покришки були створені майстрами однієї з найбільших німецьких шинних компаній. Купити шини Continental VanContact Eco можна для установки на колеса самих різних легковантажних автомобілів, таких як мікроавтобуси, фургони, легкі вантажівки.
У рекламній кампанії даної моделі основний акцент був зроблений на паливній економічності. Це дійсно важливо, адже гума Continental VanContact Eco прекрасно підходить для оснащення комерційного транспорту, який здійснює пасажирські або вантажні перевезення.
Важливими є такі властивості як довговічність, акустичний і механічний комфорт (тихий і м'який хід). Порівнюючи покришки з моделлю-попередницею, варто відзначити поліпшену керованість, стійкість до зношування і скорочену гальмівну дистанцію.
Купити автогуму можна для коротких поїздок по міських вулицях або тривалих подорожей по трасах і шосе. Компаунд з термостійкими добавками і смолами ефективно протистоїть спеці і не перегрівається.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Continental |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Высота профиля шины | 65 |
| Индекс скорости | T |
| Страна производитель | Словакия |
| Ширина шины | 205 мм |
| Назначение | Легковые |
| Индекс нагрузки шины | 107/105 |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 16" |