
от 2 369 ₴
ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ ЧИ ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Автошини Mirage MR-162 характеризуються найбільш універсальним ненаправленим малюнком та високою продуктивністю. Розроблено цю шину компанією з Китаю. Особлива будова протектора Mirage MR-162, який складається з великої кількості ламелів, а також блоків з гострими краями, гарантує максимальну стійкість та керованість. Потужні жорсткі блоки плечової зони мають безліч тривимірних ламелей, що забезпечують стабільність при проходженні поворотів. Протектор автошини виготовлений із компаунду з підвищеним вмістом силіки. Цей компонент дозволяє йому залишатися еластичним під час руху, холодним від води на дорожньому покриттю. В результаті збільшується зчеплення з ним. Шинна конструкція Mirage MR-162 має у складі жорсткий каркас, крім інших своїх функцій, що знижує опірність коченню і сприяє регуляції температури для довговічності покришки. Чіткість, гострота реакцій та миттєвий відгук на кермові маніпуляції вигідно відрізняють цю модель серед аналогів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mirage |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 15" |
| Высота профиля шины | 65 |
| Индекс нагрузки шины | 96 |
| Индекс скорости | H |
| Страна производитель | Китай |
| Ширина шины | 215 мм |
| Назначение | Легковые |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 15" |