

от 1 500 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Mirage MR-200 є шинами для мікроавтобусів та легковантажного транспорту для комерційних перевезень. Відрізняються гарною вантажопідйомністю – до дев'ятисот кілограмів на одне колесо та зносостійкістю гумового матеріалу. Міцний каркас дозволяє перевозити значні вантажі без шкоди для шини та її деформування.
Основні особливості автомобільної шини Mirage MR-200
- цілісна кордова частина з металу протистоїть динамічній деформації під час їзди та покращує показники стабільності руху, зменшує кочення;
- протектор із чотирма масивно-подовжніми ребрами гарантує найкраще зчеплення на будь-якому асфальтовому покритті (і мокрому, і сухому);
- симетрія ненаправленого протекторного малюнка поліпшує тягово-зчепленних характеристик.
Двоє центральних ребер створені з окремих блокових сегментів, що відрізняються складною багатокутною будовою та з'єднані між собою перемичками великої жорсткості, як наслідок забезпечується оперативне керування та курсова стійкість.
Завдяки численним канавкам та прорізним елементам, шини Mirage MR-200 мають значну дренажну площу, щоб швидше звільняти протектор від непотрібної води, в результаті чого аквапланування виключається.
Агресивна ламелізація забезпечує відмінну очищуваність протекторної зони та якісне зчеплення. Бічні сегменти посилені, як наслідок, тривала експлуатація без пошкоджень і виникнення гриж.
Для шини Mirage MR-200 створили спеціальну гуму високої щільності, що захищає від порізів, проколів, пробоїн та від абразивного зношування, як наслідок триваліший сумарний пробіг. Оптимальні показання вантажопідйомності - від 900 до 1120 кілограмів при швидкісному режимі 170 кілометрів.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mirage |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Ширина шины | 155 мм |
| Высота профиля шины | 80 |
| Индекс скорости | Q |
| Индекс нагрузки шины | 90/88 |
| Посадочный диаметр шины | 13" |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Тип | Шина |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Легковые |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 13" |
| Наружный диаметр шины | 13" |