

от 21 600 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Літні спортивні шини Michelin Pilot Sport 4S створені для потужних автомобілів. Шини Pilot Sport 4S, що позиціонуються як покращений варіант Pilot Sport 4, в кінцевому підсумку покликані замінити UHP-модель Michelin Pilot Super Sport, яка свого часу була мегапопулярною серед любителів адреналіну.
Шина має асиметричний рисунок протектора. Зовнішній бік із найновішим високо еластичним полімером — еластомером, який забезпечує відмінне зчеплення на сухому покритті під час проходження крутих поворотів. Внутрішня сторона шини Michelin Pilot Sport 4S складається з іншої гумової суміші, яка також включає еластомір і яка відповідає за впевнену поведінку шини на мокрій дорозі і максимально ефективне зчеплення. Протектор шини виготовлений таким чином, щоб максимально знизити ефект аквапланування, а також розподілити навантаження для рівномірного зносу шини. Michelin Pilot Sport 4S - №1 у керованості на сухому покритті* №1 у гальмуванні на сухому та мокрому покритті* №1 у зносостійкості**
МИТТЄВИЙ ВІДГУК НА ПОВЕРНЕННЯ РУЛЯ. Дизайн малюнка протектора забезпечує оптимальний розподіл навантажень у плямі контакту.
ВИСОЧА ТОЧНІСТЬ УПРАВЛІННЯ. Технологія “Dynamic response”: Арамідно-нейлоновий шар забезпечує стабільність на надвисоких швидкостях.
ВИКЛЮЧНІ СЧІПНІ ВЛАСТИВОСТІ. Зовнішня сторона з новітнім еластомером забезпечує впевнене зчеплення на сухому покритті при проходженні крутих поворотів на надвисоких швидкостях. Внутрішній бік з функціональними еластомерами нового складу гумової суміші забезпечують максимальний рівень зчеплення на мокрому покритті.
Маркування RG: шина із захистом обода диска. Деякі виробники використовують поряд з позначенням FR (Flange Protector) або замість нього інші спеціальні позначення. Наприклад, Michelin іноді використовує позначення RG (Rim Guard).
Маркування MO1: рекомендовано для моделей автомобілів Mersedes AMG.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Michelin |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 23" |
| Высота профиля шины | 40 |
| Индекс скорости | Y |
| Страна производитель | США |
| Ширина шины | 285 мм |
| Индекс нагрузки шины | 111 |
| Назначение | Легковые |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Наружный диаметр шины | 23" |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 23" |