
от 10 170 ₴
ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Не формуйте замовлення не уточнивши всі вищевказані нюанси!
По цій позиції можлива суттєва Акційна знижка!!! Деталі уточнюйте.
Літня шина Yokohama ADVAN Sport V105T - це високоякісна шина, спеціально розроблена для автомобілів, які потребують високої швидкості та чудової омніатипності. Ця шина має впевнений та стабільний характер на дорозі завдяки новому дизайну протектора, який забезпечує відмінне зчеплення з поверхнею в будь-яких погодних умовах. ADVAN Sport V105T розроблена з використанням сучасних технологій та високоякісних матеріалів, що гарантує її високу міцність та довговічність. Ця модель шини також має покращену маневреність та стійкість на швидкості дякуючи розробці спеціального шару зносостійкості та покращеного граничного контуру. Завдяки своїм характеристикам, Yokohama ADVAN Sport V105T є ідеальним вибором для власників потужних автомобілів, які цінують комфорт, безпеку та високу продуктивність.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yokohama |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 21" |
| Высота профиля шины | 40 |
| Индекс скорости | Y |
| Страна производитель | Япония |
| Ширина шины | 265 мм |
| Индекс нагрузки шины | 105 |
| Назначение | Легковые |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 21" |