

от 8 200 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Японський виробник гумотехнічної продукції рекомендує шини Yokohama Advan Sport V105S для встановлення на легкові транспортні засоби преміум класу.
Завдяки цілому комплексу найвищих експлуатаційних характеристик, ці літні покришки здатні забезпечити комфортне та безпечне пересування як сухим, так і мокрим дорожнім полотном. Вони призначені для оснащення спортивних автомобілів і входять до початкової комплектації більшості японських моделей.
Взявши за основу попередню модель, вони вдосконалили кілька ключових моментів:
Шини Advan Sport V105S реагують на команди водія точно та швидко, оскільки оснащені найновішим вигнутим каркасом. Він сприяє посиленню окружної жорсткості виробу, що і надає такої високої маневреності.
Використання інноваційного компаунду (Sport Compound 5S) дозволило збільшити тягове зусилля продукту. Гума Yokohama Advan Sport V105S - це унікальна, збалансована суміш. З оптимізованою структурою протектора вона гарантує відмінний контакт із трасою, низькі показники опору коченню та тривалий пробіг.
Асиметричний дизайн робить виріб універсальним: блоки та виступи зовнішньої сторони перешкоджають ковзанню на сухій поверхні, а канавки та жолобки внутрішньої--оперативно виводять зайву воду з-під колеса.
Покришки Yokohama Advan Sport V105S ефективно поглинають шуми та вібрацію, що веде до суттєвого підвищення акустичного комфорту поїздки.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yokohama |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 18" |
| Высота профиля шины | 45 |
| Индекс скорости | Y |
| Страна производитель | Япония |
| Ширина шины | 275 мм |
| Индекс нагрузки шины | 107 |
| Назначение | Легковые |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Наружный диаметр шины | 18" |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 18" |
| Гарантийный срок | 12 міс |