
от 5 600 ₴
ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !!!
Не формуйте замовлення не уточнивши вищевказані нюанси!
По цій позиції можлива суттєва Акційна знижка від 5% !!! Деталі уточнюйте.
Yokohama BluEarth-XT AE61 – літні шини для позашляховиків малих та середні розмірів, які характеризуються високими характеристиками керованості, надійними зчепними властивостями на мокрій поверхні, низьким опором коченню, акустичним комфортом, високою стійкістю до зношення і довговічністю. Новинка 2020 року.
Спеціально розроблений асиметричний малюнок пртектора Yokohama BluEarth-XT AE61 адаптований до потреб транспортних засобів з високим центром тяжіння. Підвищена жорсткість центральних ребер і плечевин моделі сприяє покращенню керованості і попереджує нерівномірне зношування. Основні кругові канавки, за допомогою додаткових вузьких на внутрішній частині протектора, забезпечують високу продуктивність шини на мокрій дорозі.
Для підвищення акустичного комфорту в шинах Yokohama BluEarth-XT AE61 використовується п'ятикрокова конфігурація протектора. Ретельно продумане розташування канавок і прорізів подавляють шум удару шини по дорожній поверхні і шум, який створює повітряний потік, що виникає між певерхнею дороги і шиною. Окрім цього, п'ять типів діагональних канавок за рахунок свого оптимального розташування зменшують характерний шум, "помітний" на асфальті.
В порівнянні з попередніми моделями подібного класу, продуктивність Yokohama BluEarth-XT AE61 в тестах на гальмування на сухій поверхні була знижена на 8%, а на мокрій дорозі на – на 16%. При цьому акустичний комфорт став кращий на 7%.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yokohama |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 19" |
| Высота профиля шины | 55 |
| Индекс нагрузки шины | 99 |
| Индекс скорости | V |
| Страна производитель | Япония |
| Ширина шины | 225 мм |
| Назначение | Легковые |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 19" |