

от 6 550 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Основні особливості шини Yokohama Advan Sport V105E
- оптимізований асиметричний спрямований рисунок протектора забезпечує унікальний баланс спортивної керованості та комфорту;
- феноменальна стійкість до аквапланування дозволила досягти виняткового зчеплення на мокрих покриттях;
- чудові показники паливної економічності за рахунок зниженого опору кочення, завдяки масивним розмірам п'яти поздовжніх протекторних ребер;
- дивовижне поєднання невеликої ваги з відмінною міцністю та еластичність забезпечується багатошаровим каркасом, виготовленим із нових матеріалів.
Шина демонструє виняткові характеристики зчеплення та керованості в дощових умовах, забезпечуючи високий рівень безпеки під час руху на будь-якій швидкості. Такі можливості з'явилися, завдяки оснащенню малюнка протектора надзвичайно продуктивною дренажною системою. Її ефективність багато в чому заслуга чотирьох поздовжніх водовідвідних канавок, що мають досить значні розміри, завдяки чому в них поміщається досить великий обсяг води. Потім ця вода через поперечні канали плечових зон протектора швидко виводиться назовні. Відмінною особливістю поздовжніх канавок шини Yokohama Advan Sport V105E є їхня багатофункціональність. Завдяки технології Groove-in-Groove їх стінки оснащені безліччю дрібних канавок, призначених для зменшення нагріву шини, а також для більш рівномірного розподілу навантаження по плямі контакту.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yokohama |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 19" |
| Высота профиля шины | 40 |
| Индекс нагрузки шины | 98 |
| Индекс скорости | Y |
| Страна производитель | Япония |
| Ширина шины | 245 мм |
| Назначение | Легковые |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Наружный диаметр шины | 19" |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |