

от 5 550 ₴
ВАЖЛИВО !!! ВЗНАВАТИ НАЯВНІСТЬ ТА АКТУАЛЬНУ ЦІНУ В ЧАТІ АБО ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ !
Всесезонна шина Yokohama G015, як і інші моделі лінійки Geolander, призначена для позашляховиків та кросоверів. Її відмінними рисами є збільшений термін служби, надійні зчіпні властивості на будь-якому покритті, включаючи бездоріжжя, а також підвищену надійність.
Протекторний малюнок шини Yokohama Geolandar A/T G015 адаптований до експлуатації на будь-якому покритті. Ламелі забезпечують зчеплення на слизьких зимових дорогах. У свою чергу, численні поперечні дренажні канавки не тільки осушують пляму контакту, але й за рахунок свого розташування забезпечують хороші поздовжні тягово-зчіпні властивості на ґрунтових покриттях. Впевнена поведінка на асфальтованих дорогах досягається значними розмірами зони контакту. Шина забезпечуються масивністю та великою кількістю протекторних блоків. Будучи призначеною і для бездоріжжя має посилену конструкцію. Зокрема, її каркас містить додатковий нейлоновий корд, що захищає, у тому числі, і боковини шини від механічних пошкоджень. Крім того, вони відрізняються збільшеною товщиною у верхній частині. Це перешкоджає порізам та абразивному впливу.
Основні особливості Yokohama G015
- компаунд з полімерами та апельсиновою олією забезпечує міцність на розрив і розтяг;
- хороше зчеплення на будь-якому покритті завдяки численним ламелям і дренажним канавкам;
- додатковий нейлоновий корд покращує надійність на бездоріжжі;
- збільшена товщина протектора боковин захищає їх від стирання, проколів та порізів.
Стосовно позиції можлива знижка від 5% ! Деталі уточнюйте.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yokohama |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 15" |
| Высота профиля шины | 70 |
| Индекс нагрузки шины | 102 |
| Индекс скорости | T |
| Страна производитель | Таиланд |
| Ширина шины | 235 мм |
| Назначение | Легковые |
| Наружный диаметр шины | 15" |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диаметр колеса/диска | 15" |